KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12343019

nr 1234 3019

Nils Enberg

(1893-1959), Sverige

Akvarell, Nils Enberg (1893-1959), Sverige. Hamn. Signerad, daterad -50. Motivet: 19x23

Nils Enberg, född 1893, död 1959, svensk skulptör, tecknare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:56:36

7/2 13:42:37 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Nils Enberg

Läs mer om Nils Enberg