KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6012015

nr 601 2015

Akvarell

motiv från Tivoli, Italien, 1800-tal, 34x24

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 september 2009

27/9 19:36:29 1      1.500 kr
28/9 15:54:15 2      Vinnande bud