KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10594021

nr 1059 4021

Mikhail Larionov

(1881-1964)

Akvarell, Komposition, signerad 1916, hopfogade blad, 69x92 cm

Kondition: skador, lagad ram

Utrop:

8.000 kr

Såld:

23.000 kr

måndag 26 september 2016
kl 18:38:55

  • Klassiska