KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8995124
nr 899 5124
Akvarell
Mikael von Essen, (1895-1975 )Ryssland / Sverige Stockholms slott, signerad, 1951, 30x48
Utrop:
1.500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 juni 2014
kl 20:22:26
4/6 16:21:10
100 kr
7/6 19:29:34