KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15053493
nr 1505 3493
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Laurinska huset. Söder Mälarstrand, Signerad. Akvarell, bildmått: 71x53 cm, yttermått inklusive ram: 87x68 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:42:28
27/11 18:12:52
300 kr
28/11 18:27:24
Michail Sjevarjov
Läs mer om Michail Sjevarjov