KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10134035
nr 1013 4035
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Akvarell, Michail Sjevarjov (f. 1958), Sturehofs uteservering, Stureplan, signerad, 26x32 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:48:16
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Michail Sjevarjov
Läs mer om Michail Sjevarjov