KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12398114
nr 1239 8114
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Akvarell, Michail Sjevarjov (f. 1958), Stilleben. Signerad, daterad -96, ca 27x36 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
måndag 4 mars 2019
kl 18:15:41
Michail Sjevarjov
Läs mer om Michail Sjevarjov