KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12419376
nr 1241 9376
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Akvarell, Michail Sjevarjov (f. 1958), Stilleben. Signerad, daterad -96, ca 27x36 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:15:31
16/3 14:03:36
Michail Sjevarjov
Läs mer om Michail Sjevarjov