KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12408115
nr 1240 8115
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Akvarell, Michail Sjevarjov (f. 1958), blomsterstilleben, signerad. 76x48
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:10:08
300 kr
Michail Sjevarjov
Läs mer om Michail Sjevarjov