KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14235594
nr 1423 5594
Akvarell
med text, Blomma, 30x23, yttermått inklusive ram: 50x42, akvarell. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:18:36
100 kr
200 kr