KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10302121
nr 1030 2121
Mats Aronsson
(f. 1958), Sverige
Akvarell, Mats Aronsson, Vatten, signerad, -94, 10x11
Mats Aronsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2016
kl 18:34:26
7/4 08:51:32