KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9844398
nr 984 4398
Akvarell
Mårten Andersson (f. 1934), 'Bruddansen' nr. 184, signerad, motivet: 64x46
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 28 september 2015
kl 20:31:54
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
28 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska