KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14072005

nr 1407 2005

Mai-Britt Palmroth

(1930-2020), Sverige

Akvarell, Mai-Britt Palmroth (1930-2020), Sverige. Signerad, daterad 1979, ca 29x20cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 37x31cm

måndag 5 juli 2021
kl 18:35:02

Mai-Britt Palmroth

Läs mer om Mai-Britt Palmroth