KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13857427
*
nr 1385 7427
Akvarell
Magnus Berg, 13x18, yttermått inklusive ram: 39x32, akvarell
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2021
kl 18:37:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/3 20:45:48
1
300 kr
20/3 07:28:01
2
400 kr
22/3 13:52:45
3
600 kr
22/3 18:06:55
2
500 kr
22/3 18:06:55
3
600 kr (Budbetjänt)
22/3 18:07:08
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller magnus berg vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25
-
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:49
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:49
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1385 7427
Akvarell
Magnus Berg, 13x18, yttermått inklusive ram: 39x32, akvarell
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/3 20:45:48 | 1 | 300 kr |
20/3 07:28:01 | 2 | 400 kr |
22/3 13:52:45 | 3 | 600 kr |
22/3 18:06:55 | 2 | 500 kr |
22/3 18:06:55 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
22/3 18:07:08 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller magnus berg vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06 -
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25 -
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:49 -
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:49