KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13914036

nr 1391 4036

Akvarell

Ma Savng. Stadsmotiv. Signerad, daterad 1928. Akvarell, 27x26 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:22:08

17/4 08:41:10 1      Vinnande bud
19/4 17:44:08 1      justering av budtak