KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15816193
nr 1581 6193
Akvarell
Louis Bentabole (1820-1880), Båtar på strand. Signerad, akvarell, bladets mått: 16x23 cm, yttermått inklusive ram: 34x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:06:17
26/11 10:26:24
600 kr
27/11 20:01:35