KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14144263
nr 1414 4263
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Träd. Signerad. Akvarell, bildmått: 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x77 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:40:32
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare