KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9489374

nr 948 9374

Lennart Gram

(1910-1996), Sverige

Akvarell, Lennart Gram (1910-1996), Osignerad, 16x10 (vykort)

Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 mars 2015
kl 19:59:34

Lennart Gram

Läs mer om Lennart Gram