KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12771336
nr 1277 1336
Lars Vilks
(f. 1946), Sverige
Komposition. Signerad. Akvarell, 24x19 cm
Lars Vilks, svensk konstnär född 1946 i Helsingborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:28:46
25/9 14:35:18