KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12769310
nr 1276 9310
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Akvarell, Hus. Signerad. Motivet: 22x32 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:44:40
20/9 15:06:00
100 kr
23/9 18:36:43
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö
Lis Husberg (f. 1920)