KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9221316
nr 922 1316
Lars Florén
(1899-1979), Sverige
Akvarell, Lars Florén (1899-1979), Höstmotiv, osignerad med dedikation från Ingeborg och Lasse, motivet: 18x22
Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2014
kl 20:39:36
3/11 12:12:57