KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10166450

nr 1016 6450

Akvarell

Lars Erik Falk, träd, signerad, 20x25

Utrop:

400 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 februari 2016
kl 18:45:09