KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13016095
nr 1301 6095
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Akvarell, Signerad, 36x47 cm
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:35:47
20/1 20:25:02