KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6082530

nr 608 2530

Akvarell

Kopia, Signerad A-P 08, ynglingar till havs, 35x42

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 november 2009
kl 18:01:35

1/11 14:00:26 1      Vinnande bud
1/11 16:59:35 1      justering av budtak