KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14314055
nr 1431 4055
Akvarell
Kina. Signerad, akvarell, häst, yttermått inklusive ram: 42x32cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:45:36
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr