KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13714545
nr 1371 4545
Akvarell
Kina, 1900-tal. Signerad. Motivet: 44x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:32:35
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)