KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13714545

nr 1371 4545

Akvarell

Kina, 1900-tal. Signerad. Motivet: 44x64 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:32:35