KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16326429
nr 1632 6429
Akvarell
Kerstin Glimstedt Eriksson. Signerad, akvarell, daterad 1928, Karlskrona, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 29x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:08:02
150 kr