KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374452
nr 1337 4452
Katrin Kahl
(f. 1954), Sverige
Akvarell, Signerad, blomsterstilleben. Motivet: 48x34cm
Katrin Kahl, svensk formgivare och bildkonstnär född 1954.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:46:59
13/7 16:07:08
350 kr
13/7 17:35:59