KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12257100

nr 1225 7100

Katarina Elfast

(f. 1957), Sverige

Akvarell, Skallens Fyr, Marstrand. Signerad, daterad -98. Motivet: 44x34 cm

Katarina Elfast, svensk bildkonstnär född 1957 i Glouchester Mass USA.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 december 2018
kl 19:29:46

15/12 23:13:36 1      Vinnande bud

Katarina Elfast

Läs mer om Katarina Elfast