KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10367436
nr 1036 7436
Karl-Erik Forsberg
(1914-1995), Sverige
Akvarell, Karl-Erik Forsberg (1914-1995), signerad. - 72, 73x52
Utrop:
800 kr
måndag 9 maj 2016
kl 19:57:46
Karl-Erik Forsberg
Läs mer om Karl-Erik Forsberg