KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16044044

nr 1604 4044

Kaj Bernstone

(f. 1946), Sverige

Zlatan. Signerad, akvarell, bladets mått: 38x29 cm, yttermått inklusive ram: 61x50 cm

Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,

måndag 11 mars 2024
kl 19:36:42

Kaj Bernstone

Läs mer om Kaj Bernstone