KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15682026

nr 1568 2026

Akvarell

Julian Polak, Signerad, Stockholmsmotiv, 15x22 cm, yttermått inklusive ram: 27x33 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:33:31