KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11356073

nr 1135 6073

Josep Coll Bardolet

(1912-2007), Spanien

Akvarell, Josep Coll Bardolet (1912-2007), dansande kvinnor, signerad, bildmått: 31x39

Josep Coll i Bardolet, spansk bildkonstnär född 1912, död 2007.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 oktober 2017
kl 18:39:21

Josep Coll Bardolet

Läs mer om Josep Coll Bardolet