KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9513272

nr 951 3272

Josef Öberg

(1890-1967), Sverige

Akvarell, Josef Öberg (1890-1967), stadsmotiv, signerad, 31x4

Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 30 mars 2015
kl 20:56:16

26/3 20:47:53 1      200 kr
30/3 16:30:19 2      Vinnande bud

Josef Öberg

Läs mer om Josef Öberg