KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15521011
nr 1552 1011
Akvarell
Johan Christian Berger, otydlig signering och datering 1848, "Korvetten i Norrköping", Marint motiv, Akvarell. Bladets mått: 28x41 cm, yttermått inklusive ram: 34x47 cm. Signerad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:36:08
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr