KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15521011

nr 1552 1011

Akvarell

Johan Christian Berger, otydlig signering och datering 1848, "Korvetten i Norrköping", Marint motiv, Akvarell. Bladets mått: 28x41 cm, yttermått inklusive ram: 34x47 cm. Signerad

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 17 juli 2023
kl 19:36:08