KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16218103

nr 1621 8103

Akvarell

Johan Briede. Signerad, landskap. Akvarell, bildmått: 23x31cm, yttermått inklusive ram: 38x45cm

Utrop:

500 kr

måndag 20 maj 2024
kl 19:06:05