KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13592277

nr 1359 2277

Jan Naliwajko

(f. 1938), Sverige

Signerad. Akvarell, 70x50 cm

Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:19:49

8/11 23:20:25 1      600 kr
9/11 00:00:24 2      Vinnande bud

Jan Naliwajko

Läs mer om Jan Naliwajko