KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13095092

nr 1309 5092

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Akvarell, Uppsalamotiv. Signerad. Motivet: 32x30cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 24 februari 2020
kl 19:19:40

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist