KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14733290
nr 1473 3290
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Uppsala. Signerad. Akvarell, bildmått: 30x44, yttermått inklusive ram: 47x61 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:56:31
200 kr
400 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist