KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14733292
nr 1473 3292
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Uppsala. Signerad. Akvarell, bildmått: 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:03:15
200 kr
500 kr
700 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist