KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10515118

nr 1051 5118

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Akvarell, Jan Lundquist, Skeppsbron, signerad, 29x42

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 22 augusti 2016
kl 19:13:52

  • Tema
  • 22 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist