KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8356214

nr 835 6214

Jan Brazda

(1917-2011), Sverige

Akvarell, Jan Brazda (1917-2011), signerad: -48, 46x60

Jan Brazda, svensk målare och scenograf, född i Rom 1917, död 2011.

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 juli 2013
kl 20:45:54

18/6 16:40:01 1      100 kr
30/6 20:18:01 2      Vinnande bud

Jan Brazda

Läs mer om Jan Brazda