KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15496161
nr 1549 6161
Akvarell
James Hunt, "Sportsman and Dogs". Signerad. Akvarell, bildmått: 18x26 cm, yttermått inklusive ram: 36x44 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:28:50
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)