KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13453014

nr 1345 3014

Jacob Hägg

(1839-1931), Sverige

Akvarell, Jacob Hägg (1839-1931), Sverige. Ros, "Ljugarn 23/7 1913. Signerad, 34x24 cm

Utrop:

2.000 kr - 2.400 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 06:58:57)
Uppdatera
Visning

fredag 28/8, lördag 29/8, söndag 30/8 och måndag 31/8

Auktionen
avslutas:

måndag 31 augusti kl 19:06:56

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 31 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Jacob Hägg

Läs mer om Jacob Hägg
Rosenthal
Rosenthal är en tysk porslinsfabrik, grundad 1879 av Philipp Rosenthal.