KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13875117

nr 1387 5117

Ivar Kamke

(1882-1936), Sverige

Akvarell, Ivar Kamke (1882-1936), Sverige. Signerad, akvarell, 29x27 cm, yttermått inklusive ram: 53x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:28:19

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ivar Kamke

Läs mer om Ivar Kamke