KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14676468
nr 1467 6468
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Signerad, akvarell, 54x35cm, yttermått inklusive ram: 72x52cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:22:47
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig