KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14666466
nr 1466 6466
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Signerad, akvarell, 54x35cm, yttermått inklusive ram: 72x52cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:37:02
9/5 18:32:02
9/5 18:32:38
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig