KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14655015
nr 1465 5015
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Flicka i aftonklänning. Signerad. Akvarell, bildmått: 55x35 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:36:31
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig