KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15848117

nr 1584 8117

Irina Garamaj Stadig

(f. 1952), Sverige

By i vinterlandskap, Signerad. Akvarell. Bladets mått: 37x56 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm

Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:32:09

11/12 16:04:22 1      Vinnande bud

Irina Garamaj Stadig

Läs mer om Irina Garamaj Stadig