KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12144692
nr 1214 4692
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Akvarell, Stadshuvud. Motivet: 29x46, Signerad
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:42:06
29/10 15:04:07